SaaS Uygulama Geliştirme SAYFAYI YAZDIR

Hakkımızda

Bir TRNET A.Ş. markası olan EvoTeam; İzmir merkezli, ulusal çapta faaliyet gösteren, dijital dönüşüm, danışmanlık, destek, üretim ve ArGe kapsamında verdiği hizmetlerin tamamını kendi bünyesinde barındırdığı yüksek yetkinlik düzeyindeki ekiplerle sağlayan bir teknoloji ailesidir.

EvoTeam markamız adı altında büyük, orta veya küçük ölçekli şirketlerin ve girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılayan, fikirlerini hayata geçiren iş modelleri, çalışma ortamları, yazılımlar, elektronik donanımlar tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Aynı zamanda şirketinizin dijitalleşme yolunda atması gereken tüm adımlarda yanında oluyoruz.


Bizim Hikayemiz

Deneyimli kadromuz ile 2011 yılından bugüne, Türkiye'nin lider telekomünikasyon markalarından birisi olarak hizmet veriyor, dijital dönüşüme önderlik ediyor ve strateji ilkelerimizle teknoloji dünyasında fark yaratmak için çalışıyoruz.

Azmimiz ve çalışmaya olan tutkumuzla kısa sürede, teknoloji hizmet ve ürünlerinin başarılı bir şekilde işletmelerde uygulanmasını sağlayan ve günümüzde 150 nin üzerinde çalışanı olan ulusal bir firma haline geldik.

Teknoloji odağında sağladığımız ürün ve hizmetlerin çok geniş bir hacme ulaşmış olması sebebiyle 2018 yılında Teknoloji Departmanımızı kurarak, her birisi alanında uzman ve tecrübeli insanlardan oluşan teknik ekiplerimizi oluşturup, dijital dönüşüm / yazılım / elektronik / gömülü yazılım alanlarında destek, üretim, danışmanlık ve ArGe hizmetlerini daha yüksek iş kapasitesiyle sağlamaya başladık.

Elde ettiğimiz başarılar ve teknolojiye olan bu büyük tutkumuzun sağladığı heyecan ve sağlam temellerle, alanındaki tüm konularda uzman ekipleri bünyesinde barındıran TRNET A.Ş. firmamızı kurup, faaliyetlerimizi geliştirerek ve büyüterek sürdürmeye devam ettik.

Dijital dönüşüm ve teknolojinin öneminin her geçen gün küçümsenemeyecek bir ivmeyle artmakta olduğu günümüzde, ülkemiz için daha fazla katma değer sağlayabilmek ve teknoloji alanında daha sağlam adımlar atabilmek için 2019 yılında, sadece teknoloji odağında faaliyet gösteren ve hedefi alanında Türkiye lideri konumuna yerleşmek olan EvoTeam markamızı oluşturduk.

Faaliyet alanlarımızda en iyi, kaliteli, sürdürülebilir ve müşteri odaklı yaklaşımla işletmelere değer katacak hizmetleri sağlayabilmek için sürekli çalışıyor, gelişiyor, yetkinlik alanlarımızın kapsamını genişletebilmek ve ülkemize daha fazla istihdam sağlayabilmek adına ailemizi büyütüyoruz.